Karkonosze

Karkonosze
  • Ocena: 2.6/10 (21 głosów)

Karkonosze, to miejsce wyjątkowe nie tylko w skali Polski, ale pod wieloma względami także w skali Europejskiej. Dzieje się tak głównie ze względu na wyjątkowo cenną i unikatową przyrodę Karkonoszy. Jednym z najbardziej interesujących elementów wyróżniających krajobraz Karkonoszy spośród innych części Sudetów są kotły polodowcowe o wysokich nawet na kilkaset metrów skalnych ścianach, z górskimi stawkami na dnie. Wędrówka Głównym Szlakiem Sudeckim biegnącym ponad Kotłem Wielkiego i Małego Stawu w okolicy Karpacza lub nad Śnieżnymi Kotłami od strony Szklarskiej Poręby, pozostawia niesamowite wrażenia. Miejsc i atrakcji godnych zobaczenia w Karkonoszach jest oczywiście dużo więcej, a każdemu turyście pozostaną z takiej wyprawy nie tylko miłe wspomnienia, ale także fantastyczne fotki. Karkonoski Park Narodowy, to bez wątpienia jeden z najważniejszych punktów na turystycznej mapie regionu.
Na naszej stronie znaleźć można zdjęcia i opisy największych atrakcji Karkonoskiego Parku Narodowego. Obok prezentowania atrakcji turystycznych pragniemy także poszerzać naszą ofertę i dlatego wzbogaciliśmy naszą stronę o ogłoszenia obiektów turystycznych w okolicach Karkonoszy. Jest to chyba najbardziej naturalny kierunek rozwoju strony internetowej prezentującej turystyczne walory jednego z najatrakcyjniejszych zakątków Dolnego Śląska. Karpacz, Szklarska Poręba, Przesieka oraz pozostałe karkonoskie miejscowości oferują setki miejsc noclegowych w kwaterach prywatnych, pensjonatach i hotelach.
Karkonosze stale wzbogacają swoją ofertę turystyczną, a w tym także bazę noclegową. Obok wspaniałej przyrody znaleźć tu można także wiele innych atrakcji zarówno latem jak i zimą.
Karkonosze