Czarter jachtów motorowych na Mazurach

Czarter jachtów motorowych na Mazurach
  • Ocena: 2.8/10 (16 głosów)

Pływać każdy może - to nasza główna zasada, którą stosujemy od dawna wypożyczając jachty bez patentu. Czarter motorowodno-żeglarski KumKum od kilku lat wynajmuje rodzinne i dobrze wyposażone jachty na szlaku Wielkich Jezior. Wielkie Jeziora Mazurskie to wspaniałe miejsce na wakacyjny wypoczynek - od kilku dostępne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych motorowodniaków i żeglarzy.

Wynajmujemy łodzie Weekend 820 i Antila 26 - dobrze znane żeglarzom na szlaku Wielkich Jezior. Wszystkim Klientom zapewniamy serwis i ubezpieczenie podczas rejsu. Nasza flota utrzymana jest w bardzo dobrym stanie. Barki, które Państwu proponujemy wyposażone są w wiele udogodnień - między innymi w niezawodne chłodziarki gazowe.

Na naszych jachtach znajdziecie wygodną zabudowę, kuchnię, telewizor i instalację elektryczną. Wszytko to sprawi, że wakaje będą znakomite. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie www. Proponujemy Państwu przeżycie znakomitej przygody na łonie natury. Czas wakacji możecie spędzić razem z dziećmi. Na pokładzie jachtów mile widziane są również zwierzęta domowe.
Czarter jachtów motorowych na Mazurach