Sztuczna trawa na taras

Sztuczna trawa na taras
  • Ocena: 5.5/10 (2 głosów)

Czy słyszałeś już o sztucznej trawie oraz jej zaletach? Jeśli nie, warto zapoznać się z walorami trawy syntetycznej, gdyż może ona stać się niezwykle praktycznym rozwiązaniem, nie tylko dla posiadaczy ogrodów!

Sztuczna trawa jest materiałem, który zastępuje żywą trawę w miejscach, w których trudno o pielęgnację lub jej bujny rozrost. Żywa trawa wymaga nawadniania, łatwo ją udeptać i zniszczyć, w efekcie uzyskując nieestetyczne dziury.

Sztuczna trawa powstała po to, aby każdy mógł cieszyć się jej zieleniom i doskonałym wykonaniem. Syntetyczna trawa jest bardzo podobna do trawy żywej, lecz nie wymaga pielęgnacji. Nie trzeba jej nawadniać, kosić, ani martwić się o jej wzrost. Przez cały rok, również zimą można cieszyć się z pięknej, sztucznej i pokaźnej trawy w swoim ogrodzie i nie tylko!

Syntetyczna trawa ogrodowa przydatna jest także na balkonie lub tarasie. Można wykorzystać ją jako podłoże, stworzyć z niej niebanalną aranżację i zaoferować sobie odrobinę luksusu mieszkając w bloku. Sztuczna trawa to także rozwiązanie do wykorzystania na boiskach piłkarskich. Dzięki temu, że trawa się nie niszczy, boisko zawsze będzie wyglądało profesjonalnie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty dystrybutora sztucznej trawy Epufloor.
Sztuczna trawa na taras