Sklep z koralikami - Manzuko

Sklep z koralikami - Manzuko
  • Nazwa firmy: KONIARSCY S.C. ZUZANNA RAFAŁ KONIARSCY
  • Adres firmy: RZEMIEŚLNICZA 29
  • Kod pocztowy: 77-300
  • Miasto: Człuchów
  • Województwo: Pomorskie
  • NIP: 8431074220
  • E-Mail: zukomanzuko@gmail.com
Manzuko to sklep z koralikami, w którym znajdziesz wszelkie niezbędne półfabrykaty do wyrobu biżuterii. Czas spędzony na dokonywaniu wyborów spośród tysięcy koralików, kryształków, kamieni szlachetnych i innych akcesoriów do robienia biżuterii z pewnością nie będzie stracony. Dzięki naszej hurtowni koralików skonstruujesz biżuterię o wyrazistym charakterze i indywidualnym projekcie.
Sklep internetowy proponuje swoim klientom nieprzebrane bogactwo półproduktów do wyrobu biżuterii. Najbardziej znanymi są koraliki. To z nich można stworzyć bransoletki, naszyjniki, pierścionki. Mogą być dodatkiem do kolczyków czy elementem zawieszek. Koraliki do bransoletek występują we wszystkich kolorach, różnych rozmiarach i fakturach. Ilość koralików na naszych stronach internetowych może przyprawić klienta o zawrót głowy. Ale spokojnie. Każdy znajdzie tu z pewnością coś, co przypadnie mu do gustu. Jednymi z bardziej popularnych półproduktów są koraliki szklane. Koraliki te cechuje różnorodne cieniowanie i choć na pierwszy rzut oka różnią się nieco od siebie to w kompozycji pięknie współgrają. Serduszka, kulki, oliwki – wybór kształtów jest ogromny. Koraliki szklane podobnie jak kryształki zjawiskowo wyglądają jako element kolczyków.
By w pełni cieszyć się bransoletką z koralików należy pomyśleć również o bazie. Łańcuszki, gumki do bransoletek czy rzemienie będą stanowiły trwałą i funkcjonalną podstawę dla Twojej ozdoby. W ostatnim czasie najpopularniejsze są takie półfabrykaty do wyrobu biżuterii jak łańcuszki i gumki do bransoletek. Łańcuszki to baza nie tylko dla koralików, ale też charmsów czy chwostów. Ich oczka w zależności od potrzeby różnią się, co ma znaczenie przy konstruowaniu bransoletki z koralików. Gumki do bransoletek z kolei to bardzo prosty sposób na zrobienie pięknej bransoletki.
Sklep internetowy manzuko. com to miejsce, w którym miła i profesjonalna obsługa chętnie udzieli wskazówek i pomoże w dobraniu odpowiednich półfabrykatów.
Sklep z koralikami - Manzuko