Warsztat samochodowy Klakson

Warsztat samochodowy Klakson
  • Nazwa firmy: Auto Serwis Klakson
  • Adres firmy: ul. Boleslawa Prusa 91
  • Kod pocztowy: 05-804
  • Miasto: Pruszków
  • Województwo: Mazowieckie
Klakson Autoserwis to warsztat naprawy pojazdów w Pruszkowie, którego personel z ogromną dokładnością zajmie się każdym pojazdem wymagającym nie tylko reperacji czy przeglądu, lecz także pomniejszych poprawek blacharskich czy estetycznych.

W ofercie firmy znajdują się na przykład usługi związane bezpośrednio z mechaniką, elektryką oraz klimatyzacją samochodową, lecz również profesjonalny serwis diesla jak również montaż, naprawy oraz modernizacje alarmów w samochodach. Klakson autoserwis to również zaufany wykonawca posiadający znaczne doświadczenie w profesjonalnym zabezpieczaniu samochodowych podwozi. Warsztat używa nowoczesny sprzęt, komputer diagnostyczny, może pochwalić się pewną kadrą mechaników oraz bezproblemowym, szybkim dostępem do części zamiennych. Z tej racji każda z usług realizowanych przez warsztat samochodowy Klakson cechuje się nie tylko najwyższą jakością i starannością, ale także maksymalnie krótkim czasem reperacji.

Strona firmowa autoserwisu Klakson zawiera najważniejsze informacje: szczegółowy opis proponowanych usług, indeks marek obsługiwanych samochodów, rekomendacje i opinie wystawione przez klientów. Na stronie odnajdziemy również informacje kontaktowe, adresowe a także mapę ułatwiającą dojazd do warsztatu. Klarowna budowa strony pozwala szybko i łatwo wyszukać pożądane dane jak również gruntownie zapoznać się z informacjami o świadczonych usługach.
Warsztat samochodowy Klakson