Karykatury

Karykatury
  • ID: 937
  • URL: www.maku-art.pl
  • Kliknięć: 84
  • Wyświetleń: 676
  • CTR: 12.43%
  • Ocena: 2.8/10 (16 głosów)

Co zrobić, gdy nie ma pomysłu na ciekawy, oryginalny prezent? Jak uatrakcyjnić firmową imprezę? Jak przyciągnąć ludzi na nasz nowy event? Odpowiedź na wszystkie pytania jest ta sama-karykatura lub portret! Gdyby zastanowić się to prawie wszystko już było, ciągle powtarzane te same atrakcje, te same prezenty, se same schematy. Karykaturzysta Maku-Art proponuje Państwu alternatywę dla tradycyjnych atrakcji na firmowych imprezach i oryginalne prezenty z każdej okazji. Karykatury i portrety mogą myć rysowane na żyw oraz z fotografii, co często może zaoszczędzić cenny czas. Jednak rysowanie karykatur na żywo to wyjątkowa atrakcja pozwalająca obserwować pracę artysty. Karykatury to nie jedyna dziedzina, w której artysta Maku-Art osiągną prawdziwe mistrzostwo. Także wykonywane przez niego portrety cieszą się uznaniem i zainteresowaniem ze strony odbiorców. Portrety malowane są w różnych stylach i technikami, które wybiera klient.
Aby zapoznać się z twórczością artysty wystarczy wejść na stronę Maku-Art, gdzie znajdziecie Państwo bogate portfolio zawierające karykatury sławnych osobistości ze świata kultury, sztuki i polityki, jak również karykatury wykonywane na żywo podczas imprez firmowych i eventów, a także portrety i fotografię artystyczną.
Artysta plastyk czaka na Państwa pod podanym na stronie numerem telefonu, a także odpowie na maile wysłane na adres Maku-Art i za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Karykatury