Książka przychodów i rozchodów - kpir program

Książka przychodów i rozchodów - kpir program
  • Ocena: 2.9/10 (42 głosów)

kpir program księgowy Super Księga Podatkowa (SKP).
To program do księgowości i dokumentowania transakcji, jaki daje okazję tworzyć różnorakie dokumenty potrzebne do rozliczenia, jak także dokumentowania wszelkich transakcji finansowych. Książka przychodów i rozchodów to jedna z opcji programu SKP, która daje możliwość precyzyjnie wpisywać wszystkie wiadomości odnośnie transakcji, jakie w danym czasie były przez przedsiębiorstwo zrealizowane. Program SKP - książka przychodów i rozchodów jest zadziwiająco łatwa w obsłudze, dlatego że jest ona stworzona na wzór formularzy papierowych, które od lat stosowane są do rozliczeń.
Oczywiście ten kpir program księgowy jest dokładnie przedstawiony w instrukcji obsługi jak i w e-szkoleniu, co umożliwia nauczyć się wszystkich czynności i też w razie potrzeby korzystać z innych funkcji, a jest ich naprawdę wyjątkowo dużo. Głównie program ten podzielony został na kilka wersji, jakie dają okazję korzystać z niego przedsiębiorstwom i biurom rachunkowym.
Firmy mogą używać SKP do tworzenia wszystkich dokumentów, czyli faktur, delegacji, czy też dokumentów odnośnie użytkowania samochodów służbowych. Wersja dla biur rachunkowych jest z kolei wykonana w taki sposób, że można równocześnie obsługiwać kilku klientów, czyli wiele firm, jakie wolą przekazać wszelkie sprawy księgowe i formalne profesjonalnym biurom. Zdecydowanie dużym atutem takiego programu jest to, że książka przychodów i rozchodów daje możliwość tworzyć dokumentację w różnych walutach. Jest to realne dzięki temu, iż program przelicza obecne kursy walut i na takiej podstawie realizowane jest rozliczenie. Jest to opcja dodatkowa, lecz z uwagi na fakt, iż obecnie wiele przedsiębiorstw realizuje transakcje z zagranicą, to może okazać się ona potrzebną.
Zaletą jest to, że możemy skonfigurować ten kpir program księgowy dobierając niezbędne moduły.
Książka przychodów i rozchodów - kpir program