Witaj na szczycie w wyszukiwarce

Witaj na szczycie w wyszukiwarce
  • ID: 1128
  • URL: seomex.pl
  • Kliknięć: 11
  • Wyświetleń: 633
  • CTR: 1.74%
  • Ocena: 2.0/10 (15 głosów)

Nowy katalog stron WWW stwarza nadzieje autorowi na nieograniczone zarobki. Internauci umieszczając wpis w katalogu zwykle płacą za tą czynność jakąś kwotę pieniędzy. Poza tym na stronie katalogu są jeszcze umieszczone reklamy płatne, za które autor strony dostaje pieniądze za kliknięcia lub za skierowanie internauty na stronę reklamodawcy. Wszystko wygląda niby wspaniale. Profity same wpadają do naszej kieszeni. nnTeoretycznie tak to wygląda.

Praktyka jednak jest trochę inna. Owszem dostajemy pieniądze za czynności, które były wymienione prędzej. Jednak żeby do tego doszło internauta znaleźć się na naszej witrynie. Jak to zrobić? Istnieje wiele sposobów pozycjonowania w wyszukiwarkach. Jedne są lepsze czy skuteczniejsze, Inne gorsze. By uzyskać czołową pozycję w wynikach wyszukiwania trzeba stosować kilka metod pozycjonowania. Wtedy zdobyte backlinki czyli linki kierujące do naszej witryny mają postać zbliżoną do naturalnej. nnSkutecznym sposobem pozycjonowania jest dokonywanie wpisów w katalogach typu presell pages czyli mówiąc prosto w katalogach precli. Istota sprawy polega na napisaniu unikatowego artykułu o tematyce naszego serwisu i umieszczenie w nim jednego bądź kilku linków, które kierują na naszą stronę.

Jeżeli tak jak jest zakładane nasz wpis będzie wyjątkowo niepowtarzalny to mamy sporą szansę na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Jest to proces raczej długotrwały, jednak dający duże szanse na sukces. nn Skończyły się już czasy kiedy to pozycjonując witrynę zdobywano hurtem i bardzo szybko setki lub nawet tysiące bezwartościowych linków, które wtedy jeszcze coś znaczyły. Dzisiaj pozycjonowanie musi być bardziej etyczne by pozycjonowana witryna nie dostała bana lub w najlepszym przypadku filtra. Wtedy nasze starania o dobrą pozycję przepadają. Czołowa pozycja w wyszukiwarkach zależy wyłącznie od nas samych. Do zobaczenia na szczycie.
Witaj na szczycie w wyszukiwarce