ZeroNudy .com - wyjazdy firmowe Poznań - imprezy integracyjne Wrocław

ZeroNudy .com - wyjazdy firmowe Poznań - imprezy integracyjne Wrocław
  • Nazwa firmy: ZeroNudy
  • Województwo: Wielkopolskie
  • Ocena: 2.6/10 (29 głosów)

Naszą pasją, Wasza satysfakcja. Tym hasłem przewodnim kierujemy się podczas organizacji każdej imprezy firmowej, imprezy integracyjnej czy różnego rodzaju eventach firmowych.

W kontakcie z Klientem kierujemy się przede wszystkim uczciwością i szczerością, dbałością o każdy szczegół oraz jakością. Dla nas nie znaczenia, czy impreza ma charakter masowy, czy jest do mała impreza firmowa. Nie dbamy o ilości organizowanych imprez, ale o jakość i zadowolenie każdego Klienta. Ty zdecydujesz, czy to jest słuszne działanie. Naszym zdaniem jak najbardziej tak. Z nami niestety nie pójdziesz na skróty przy projektowaniu imprezy firmowej. Dlaczego? Ponieważ nie idziemy na kompromisy szczególnie jeżeli chodzi o jakość oraz bezpieczeństwo uczestników, które zawsze jest dla nas priorytetem.

Specjalizujemy się przede wszystkim w organizacji imprez paintballowych, wypraw off road, tematycznych imprezach wieczornych oraz grach scenariuszowych team building. Pikniki tematyczne dla firm to nasza specjalność i domena.

Nasz przedstawiciel z przyjemnością spotka się z Wami w spawie organizacji imprezy integracyjnej na terenie Wrocławia, Poznania, Bydgoszczy, Szczecina, Opola, Karpacza, Gorzowa Wlkp, Legnicy, Zielonej Góry oraz Warszawy, Gdańska, Gdyni, Katowic, Krakowa, Łodzi, Kielc. Firmowe Imprezy integracyjne dla firm organizujemy w całej Polsce.

Telefon w dłoń i ku przygodzie.
ZeroNudy .com - wyjazdy firmowe Poznań - imprezy integracyjne Wrocław