Transport farmaceutyków w kontrolowanej temperaturze

Transport farmaceutyków w kontrolowanej temperaturze
  • ID: 6421
  • URL: https://ocs.pl
  • Kliknięć: 1
  • Wyświetleń: 189
  • CTR: 0.53%
  • Miasto: Raszyn
  • Województwo: Mazowieckie
  • Ocena: 2.8/10 (6 głosów)

Firma OCS wykonuje transport materiału genetycznego, próbek do badań oraz produktów branży farmaceutycznej. Transport realizowany jest w kontrolowanej temperaturze lub w stanie głębokiego zamrożenia. Zakres wykonywanych usług:
Transport krajowy oraz międzynarodowy leków, farmaceutyków i szczepionek w temperaturze: -70°C do -80°C lub -15°C do -25°C. Transport szczepionek w skrajnie niskich temperaturach wykonywany jest w opakowaniach lub kontenerach izotermicznych. Opakowania specjalistyczne firmy Intelsius są w stanie utrzymać niskie temperatury do 120 godzin.
Transport produktów farmaceutycznych w zakresie temperatur od 2°C do 8°C lub 15°C do 25°C wykonywany jest w kraju oraz na terenie Wspólnoty Unii Europejskiej.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że produkty z zimnego łańcucha dostaw (szczepionki, insulina, produkty krwiopochodne, lub próbki do badań klinicznych) są produktami bardzo wrażliwymi. Wrażliwymi na działanie wysokiej bądź zbyt niskiej temperatury. Transport produktów wrażliwych musi się odbywać w wyznaczonym czasie, z zachowaniem kontrolowanej temperatury oraz wilgotności. Mając na uwadze nasze wieloletnie doświadczenie, możesz nam zaufać. Posiadamy zaplecze logistyczne i transportowe, które sprawdza się w transporcie krajowym i międzynarodowym. Standardem oraz praktyką w obsłudze firm farmaceutycznych jest stosowanie urządzeń do kontroli termicznej (rejestratorów temperatury), które umieszczane są w opakowaniu. Rejestratory temperatury pozwalają na stałe śledzenie temperatury w trakcie transportu oraz późniejszy wydruk danych. Posiadając zespół specjalistów, gotowych na spełnianie oczekiwań zleceniodawcy podpowiemy, jakie opakowania do transportu należy użyć w zależności od wymaganej temperatury, długości trasy oraz charakteru transportu. Wskażemy najlepsze rozwiązania logistyczne, dzięki czemu przesyłka, paczka dotrze w wyznaczonym czasie w stanie nienaruszonym.
Transport farmaceutyków w kontrolowanej temperaturze