Stacje uzdatniania wody, filtry

Stacje uzdatniania wody, filtry
  • Ocena: 5.5/10 (2 głosów)

Wykorzystywana na co dzień woda kranowa, bardzo często jest mechanicznie zanieczyszczona. Posiada ona wysoki wskaźnik twardości, dużą zawartość chloru lub też innych związków żelaza, manganu, które mają ogromny i negatywny wpływ na nasze zdrowie. Producent filtrów do wody oraz systemów centralnego odkurzania, oferuje rozwiązanie, które zapewni zdrowszą wodę, a także ułatwienie w jej użytkowaniu.

Szeroka oferta produktów oferowanych przez USTM, zapewnia użytkownikom czystą wodę, przydatną do picia, bezpieczną dla zdrowia i wyglądu skóry. USTM jako producent, oferuje najwyższej jakości filtry do wody mechaniczne, węglowe oraz zmiękczające, systemy centralnego odkurzania oraz instalacje sanitarne.

Montaż filtrów do uzdatniania wody i zmiękczaczy do wody, to rozwiązanie dla osób, które dbając o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie, pragną pić tylko oczyszczoną wodę. Systemy centralnego odkurzania, oferowane przez firmę są przystosowane do osób cierpiących na astmy i alergie. Są one ciche, sprawdzają się w każdej sytuacji i poprawiają jakość powietrza.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i asortymentem producenta USTM.
Stacje uzdatniania wody, filtry