Reklama w internecie wrocław

Reklama w internecie wrocław
  • ID: 885
  • URL: gcds.eu
  • Kliknięć: 11
  • Wyświetleń: 1044
  • CTR: 1.05%
  • Ocena: 1.7/10 (33 głosów)

REKLAMA GOOGLE ADWORDS - TWOJA STRONA NA SZCZYCIE WYNIKÓW GOOGLE!
GO! Creative Design Studio – Strony www, pozycjonowanie, projekty graficzne, media społecznościowe
Reklama AdWords jest coraz bardziej popularną formą reklamy firmy w Internecie i ciekawą alternatywą dla pozycjonowania. Cechuje się szybkością, skutecznością i dużymi możliwościami personalizacji. Rozliczanie za usługę odbywa się w modelu PPC, czyli płatność za kliknięcie, a więc w dużym uproszczeniu kupując kampanię AdWords, kupuje się wejścia na stronę. Reklamy wyświetlają się na stronach Google w postaci linków nad lub obok wyników wyszukiwania.
Co oferujemy?
Dzięki naszemu doświadzceniu zdobytego na przestrzeni kilku lat oraz prowadzeniu rozlicznych kampanii zjesteśmy pewni naszego profesjonalizmu i zapewniamy:
→ utworzenie i profesjonalne zarządzanie kontem Google AdWords
→ optymalny dobór słów kluczowych odpowiednich dla prowadzonej przez Państwa działalności ( oczywiście jeśli będą mieć Państwo swoje sugestie, będą one brane przez nas pod uwagę )
→ opiekę specjalisty, monitoring i dostosowywanie Państwa reklamy do aktualnych warunków konkurencyjnych ( w trakcie kampanii analizujemy skuteczność wybranych słów kluczowych oraz konkurencyjne reklamy dzięki czemu możemy modyfikować słowa kluczowe oraz ceny kliknięć w zależności od osiąganych wyników i Państwa potrzeb tak aby za uzyskać jak najwięcej kliknięć możliwie najtańszym kosztem! )
→ raporty miesięczne
→ raporty po zakończeniu kampanii
Reklama w internecie wrocław