Europnet gebrauchte Spritzgießmaschinen

Europnet gebrauchte Spritzgießmaschinen
  • ID: 1204
  • URL: europnet.de
  • Kliknięć: 3
  • Wyświetleń: 500
  • CTR: 0.6%
  • Nazwa firmy: EuropNet GmbH
  • Adres firmy: Jülicher Str. 336 52070 Aachen Deutschland
  • Ocena: 3.9/10 (18 głosów)

Wtryskarki nie są tanim sprzętem, utrzymanie i serwisowanie takich maszyn również nie należy do najtańszych, zwłaszcza dla niewielkich przedsiębiorstw, które nie posiadają, wysokiego budżetu. Interesującym wyjściem z takiej sytuacji jest zakup wtryskarek używanych w firmie która posiada odpowiednie doświadczenie w handlu tego typu maszynami, taką właśnie firmą jest EuropNet GmbH. Europnet wyspecjalizował się w serwisie, handlu oraz relokacji wtryskarek używanych, gdyż tylko specjalizacja daje sposobność zaoferowania odbiorcom wtryskarek, a także wielu usług wysokiej europejskiej jakości. Europnet buduje renomę i rozwija ofertę już od ponad 15 lat. Jesteśmy obecni na targach i wystawach. Zapewniamy serwis stacjonarny i mobilny, który oferujemy między innymi na obszarze Niemiec czy Polski.
Znajomość tej kategorii urządzeń, ich mocnych i słabych stron, pozwala naszej firmie przeprowadzać podstawowe modernizacje oraz adaptacje podzespołów pod wymagania klienta.
Gwarantujemy bezpieczne a przy tym profesjonalne rozłożenie maszyn, bezpieczny transport, a także sprawne zmontowanie i uruchomienia maszyny w nowej lokacji.
Mamy doświadczenie w relokacji tak specyficznych delikatnych urządzeń na terytorium całego kontynentu.
Europnet ma w ofercie wtryskarki i akcesoria dla tego typu sprzętu takich marek jak:
Ferromatik spritzgießmaschinen,
Demag spritzgießmaschinen,
Arburg spritzgießmaschinen,
Spritzgießmaschinen Krauss Maffei,
Battenfeld spritzgießmaschinen,
Engel spritzgießmaschinen,
a także maszyny i akcesoria wielu innych znanych marek.
EuropNet GmbH zapewnia również skup wtryskarek używanych, w bardzo niskich cenach. Na naszej stronie znajdziesz formularz dzięki któremu możesz łatwo wpiszesz dane urządzenia które nie jest już niezbędne, Twojemu przedsiębiorstwu.
Europnet gebrauchte Spritzgießmaschinen