Kozubek - Balustrady ze stali nierdzewnej

Kozubek - Balustrady ze stali nierdzewnej
  • Nazwa firmy: Balustrady Kozubek
  • Miasto: Kielce
  • Telefon: 575 083 607
  • E-Mail: balustradykozubek@o2.pl
  • Ocena: 5.5/10 (4 głosów)

Wyjątkowe balustrady można nabyć w firmie z Kielc - Balustrady Kozubek. Firma ta powstała w 2010 roku. Oferuje możliwość dokonania zamówienia przez sklep internetowy. Zaprasza też do swojej siedziby w Masłowie koło Kielc.

Na każdy wyrób wystawiana jest faktura VAT, zaś przedstawione w cenniku ceny zawierają podatek VAT. Kozubek Balustrady to jednostka przykładna i z tradycjami. Kontakt z firmą jest prosty, zarówno przez telefon jak też email.

Oferta Kieleckiej firmy obejmuje przede wszystkim balustrady na schody i balkonowe w tym balustrady nierdzewne, balustrady ze stali nierdzewnej i drewna, poręcze ze stali nierdzewnej a także poręcze ze stali i drewna jak również barierki na schody. Można również wyposażyć się w przeróżne drobiazgi do balustrad na przykład gotowe słupki balustradowe w dużym wyborze, zaczepy do szkła, elementy i mocowania słupków, profile i rury ze stali nierdzewnej, suporty poręczy, zaślepki.

Balustradykozubek. pl ma w sprzedaży dodatkowo przyrządy montażowe takie jak: kotwy, gwintowniki, wiertła do stali, kleje do stali. Nadmienić wypada, iż każde zlecenie wykonywane jest i kompletowane na podmiotowe zapotrzebowanie nabywcy przy czym satysfakcja konsumenta jest najważniejsza. Balustrady kupione w tej firmie są nie tylko estetyczne, ale i trwałe jak również łatwe w montażu. Możemy je bez trudności montować, a także wybierać we właściwych rozmiarach oraz kształtach.
Kozubek - Balustrady ze stali nierdzewnej